Gitarowy Rekord Świata 2020 | Hey Joe | Zagraj z nami online

Leszka Cichońskiego – pomysłodawcę festiwalu Gitarowego Rekordu Świata, poznałem przez kurs Blues-Rock Guitar Workshop. Była to jedna z tych pozycji gitarowych, która podniosła mój warsztat na zupełnie nowy poziom. Było to coś dla mnie odkrywczego, zupełnie jak dzień, w którym pojechałem po raz pierwszy na bicie rekordu świata (2009 rok) w jednoczesnym graniu utworu „Hey Joe” Jimi’ego Hendrix’a.

Aby pojechać do Wrocławia i uczestniczyć w festiwalu zachęcił mnie koncert grupy Deep Purple (zresztą bardzo dobry). Teraz już wiem, że  nawet gdyby się nie odbył to i tak warto było uczestniczyć w samym biciu. Atmosfera, która mi się tam udzieliła to było coś magicznego, pozaziemskiego. Myślę, że każdy kto ma muzykę, gitarę w sercu, poczuł dokładnie to co ja lub coś bardzo podobnego.

W tym roku niestety z powodu koronawirusa nie spotkamy się na wrocławskim rynku ale możemy się zjednoczyć online i poczuć klimat wspólnego grania. Możemy to zrobić chociażby grając przy otwartym oknie, na balkonie, tarasie, wystawiając wzmacniacz za okno.

Kochani zachęcam Was do obejrzenia filmu, który dla Was nagrałem. Wyjaśniam na nim na czym polega ta wspaniała inicjatywa. Połączmy się 1 maja 2020 przez internet i stwórzmy największą gitarową orkiestrę świata online!

Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie HeyJoe.

Profil FB Gitarowego Rekordu Świata:
Dołącz do wydarzenia na Facebook’u aby nie przegapić bicia rekordu 🙂

Tutorial do „Hey Joe” znajdziesz na mojej stronie tutaj.


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments