Lekcje gry na gitarze przez Skype

Guitar 1 e1571877352990 - Lekcje gry na gitarze przez SkypeWitam, nazywam się Arkadiusz „Bajo” Strunicki i jestem zawodowym nauczycielem gry na gitarze. Umieszczam tutoriale na kanale YouTube „AleGitaraPL” oraz publikuję gitarowe artykuły o tematyce gitarowej na bloku, na którym teraz jesteś. Jestem również autorem dwóch kursów dla początkujących gitarzystów: ‚Gitara krok po kroku 1” oraz „Gitara krok po kroku 2„. Uczę osoby w każdym wieku, dzieci jak i dorosłych, wiek nie ma dla mnie znaczenia, kocham uczyć wszystkich bez wyjątku. Napisz do mnie i umów się na swoje lekcje gry na gitarze.


„W każdej dziedzinie naszego życia, potrzebujemy wsparcia osób bardziej doświadczonych, które wskażą nam w jakim kierunku podążać i jakich unikać błędów.”


Lekcje gry przez Skype to:

 • KURS KROK PO KROKU OD PODSTAW– pokaże Ci jak zacząć przygodę z gitarą, od samego początku dzięki regularnym i przemyślanym lekcjom, będziesz przyswajał dobre nawyki, a sama nauka będzie dużo efektywniejsza.
 • DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI – jeśli podstawy masz już za sobą, a chciałbyś wejść na wyższy poziom, nauczyć się nowych technik lub je podrasować to chętnie Ci w tym pomogę!
 • NAUKA TWOICH ULUBIONYCH UTWORÓW – jeśli zależy Ci aby nauczyć się konkretnych piosenek, zagrywek czy riffów, a nie chciałbyś pobierać regularnego kursu to również zapraszam na zajęcia.
 • IMPROWIZACJA – pokaże Ci jak grać ładne melodie na gitarze i jak pisać solówki, do czego służą skale oraz jak to wszystko wykorzystywać przy graniu do podkładów czy swoich kompozycji.
 • TEORIA MUZYKI – wbrew pozorom nie jest taka trudna, a bardzo jej zrozumienie pomaga w grze na instrumencie, świadomość tego co grasz, znacznie przyśpieszy Twoje postępy.
 • KSZTAŁCENIE SŁUCHU – jeśli marzy Ci się aby momentalnie powtórzyć na instrumencie to co właśnie leciało w radiu lub chcesz dobierać bicia do praktycznie każdej piosenki, to nauczę Cię jak rozwinąć słuch aby marzenia stały się rzeczywistością.

Sprawdź jak moi studenci skomentowali lekcje ze mną tutaj.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas 🙂

Mieszkasz za granicą a chcesz się uczyć grać na gitarze po polsku?

Guitar 3 - Lekcje gry na gitarze przez SkypeProszę bardzo, właśnie to osoby mieszkające za granicami Polski uczę najczęściej. Są to osoby, które chciały by się uczyć grać na gitarze po polsku, a nie mają takiej możliwości. Najczęściej są to Anglia, Niemcy, Włochy, Szwecja, Norwegia, Holandia ale również zdarzają się studenci z USA.  Lekcje gry na gitarze przez skype dają Ci taką możliwość. Opóźnienie przekazu jest tak małe, że praktycznie tego nie poczujesz.

 


Jak technicznie wyglądają lekcje gry na gitarze :

 • GDZIE SIĘ SPOTYKAMY: lekcję prowadzę tylko online, poprzez aplikację Skype.
 • NA JAKICH INSTRUMENTACH: gitara klasyczna, akustyczna lub elektryczna.
 • JAK CZĘSTO: w zależności od preferencji oraz możliwości ucznia – standardowo raz lub dwa razy w tygodniu ale również rzadziej jeśli wyrazisz taką chęć, na zajęcia można umawiać się ze mną bardzo elastycznie (lekcje nie muszą odbywać się regularnie i w te same dni).
 • CENA: 40 zł za 35 minut (dotyczy to głównie dzieci) oraz 50 zł za 45 minut.
 • DODATKOWE MATERIAŁY: wszelkie pomoce jakie będziemy potrzebowali na zajęciach, czyli specjalne oprogramowanie, dostęp do platform edukacyjnych udostępniam za darmo moim kursantom.

Najwyższa jakość zajęć.

Lekcje prowadzę przez aplikację Skype. Używam do tego najlepszej kamery na rynku Logitech Brio w rozdzielczości 4K. Dlatego będziesz widział każdy szczegół, który będę Ci pokazywał na gitarze. Wykorzystuję również mikrofony studyjne i interfejsy audio abyś mógł mnie widzieć i słyszeć „jak na żywo”. A same lekcję są spersonalizowane, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie z pełnym zaangażowaniem.


Skontaktuj się ze mną i umów się na pierwszą darmową lekcję!

  Administratorem Państwa danych kontaktowych jest AleGitara.pl Arkadiusz Strunicki.
  Dane są chronione i przetwarzane wyłącznie w celu obsługi wysłanego pytania.