Lekcje gry na gitarze przez Skype

Lekcje gry na gitarze online 1024x600 - Lekcje gry na gitarze przez Skype

Guitar 1 e1571877352990 - Lekcje gry na gitarze przez SkypeWitam, nazywam się Arkadiusz „Bajo” Strunicki i jestem zawodowym nauczycielem gry na gitarze. Przez  ponad 15 lat miałem przyjemność uczyć grubo ponad 100 gitarzystów i gitarzystek. Umieszczam tutoriale na kanale YouTube „AleGitaraPL” oraz publikuję gitarowe artykuły o tematyce gitarowej na blogu, na którym teraz jesteś. Jestem również autorem dwóch kursów dla początkujących gitarzystów: ’Gitara krok po kroku 1” oraz „Gitara krok po kroku 2„. Uczę osoby w każdym wieku, dzieci jak i dorosłych, wiek nie ma dla mnie znaczenia, kocham uczyć wszystkich bez wyjątku. Napisz do mnie i umów się na pierwsza darmową lekcje gry na gitarze.


„W każdej dziedzinie naszego życia, potrzebujemy wsparcia osób bardziej doświadczonych, które wskażą nam w jakim kierunku podążać i jakich unikać błędów.”


Lekcje gry przez Skype to:

 • KURS KROK PO KROKU OD PODSTAW– pokaże Ci jak zacząć przygodę z gitarą, od samego początku dzięki regularnym i przemyślanym lekcjom, będziesz przyswajał dobre nawyki, a sama nauka będzie dużo efektywniejsza.
 • DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI – jeśli podstawy masz już za sobą, a chciałbyś wejść na wyższy poziom, nauczyć się nowych technik lub je podrasować to chętnie Ci w tym pomogę!
 • NAUKA TWOICH ULUBIONYCH UTWORÓW – jeśli zależy Ci aby nauczyć się konkretnych piosenek, zagrywek czy riffów, a nie chciałbyś pobierać regularnego kursu to również zapraszam na zajęcia.
 • IMPROWIZACJA – pokaże Ci jak grać ładne melodie na gitarze i jak pisać solówki, do czego służą skale oraz jak to wszystko wykorzystywać przy graniu do podkładów czy swoich kompozycji.
 • TEORIA MUZYKI – wbrew pozorom nie jest taka trudna, a bardzo jej zrozumienie pomaga w grze na instrumencie, świadomość tego co grasz, znacznie przyśpieszy Twoje postępy.
 • KSZTAŁCENIE SŁUCHU – jeśli marzy Ci się aby momentalnie powtórzyć na instrumencie to co właśnie leciało w radiu lub chcesz dobierać bicia do praktycznie każdej piosenki, to nauczę Cię jak rozwinąć słuch aby marzenia stały się rzeczywistością.
95390667 3502462146448549 2765110497899446272 o 967x1024 - Lekcje gry na gitarze przez Skype

Sprawdź jak moi studenci skomentowali lekcje ze mną tutaj.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas 🙂

Mieszkasz za granicą a chcesz się uczyć grać na gitarze po polsku?

Guitar 3 - Lekcje gry na gitarze przez SkypeProszę bardzo, właśnie to osoby mieszkające za granicami Polski uczę najczęściej. Są to osoby, które chciały by się uczyć grać na gitarze po polsku, a nie mają takiej możliwości. Najczęściej są to Anglia, Niemcy, Włochy, Szwecja, Norwegia, Holandia ale również zdarzają się studenci z USA.  Lekcje gry na gitarze przez skype dają Ci taką możliwość. Opóźnienie przekazu jest tak małe, że praktycznie tego nie poczujesz.

 


Jak technicznie wyglądają lekcje gry na gitarze :

 • GDZIE SIĘ SPOTYKAMY: lekcję prowadzę tylko online, poprzez aplikację Skype.
 • NA JAKICH INSTRUMENTACH: gitara klasyczna, akustyczna lub elektryczna.
 • JAK CZĘSTO: w zależności od preferencji oraz możliwości ucznia – standardowo raz lub dwa razy w tygodniu ale również rzadziej jeśli wyrazisz taką chęć, na zajęcia można umawiać się ze mną bardzo elastycznie (lekcje nie muszą odbywać się regularnie i w te same dni).
 • CENA LEKCJI: 75 zł – 45 minut
 • DODATKOWE MATERIAŁY: wszelkie pomoce jakie będziemy potrzebowali na zajęciach, czyli specjalne oprogramowanie, dostęp do platform edukacyjnych udostępniam za darmo moim kursantom.

Najwyższa jakość obrazu i dźwięku.

Prywatne lekcje gry na gitarze - Lekcje gry na gitarze przez Skype

Lekcje prowadzę przez aplikację Skype. Używam do tego najlepszej kamery na rynku Logitech Brio w rozdzielczości 4K. Dlatego będziesz widział każdy szczegół, który będę Ci pokazywał na gitarze. Wykorzystuję również mikrofony studyjne i interfejsy audio abyś mógł mnie widzieć i słyszeć „jak na żywo”. A same lekcję są spersonalizowane, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie z pełnym zaangażowaniem.


Skontaktuj się ze mną i umów się na pierwszą darmową lekcję!